Vaclovo Giržado progimnazijos „Sveikuolių sveikuoliai“

Spalio mėnesį startavo mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas – „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkursas populiarus ir mūsų progimnazijoje, todėl jame dalyvauti pasiryžo net trys komandos iš kiekvienos amžiaus grupės. Pačią jauniausią komandą paruošė PUG1 mokytoja Marijona Mačiulienė. Sukurtas smagus kiškučių šokis ir daina sulaukė daug pagyrų. Mokiniai pasipuošę ir pasidabinę emblemomis varžėsi judriose estafečių rungtyse, turėjo galimybę atskleisti visas savo turimas sveikatos žinias. O jos iš tiesų buvo puikios!

Antrąją V. Giržado progimnazijos komandą pavadinimu „Ridikučiai“ sudarė charizmatiškieji, drąsieji ir visuomet su šypsenomis veide 2 d klasės mokiniai kartu su jų mokytoja Zita Kolupailiene. Kaip mokytoja Zita teigė po renginio: „Šio konkurso pasiruošimas buvo naudingas ne tik komandai, bet ir visai klasei.“ "Ridikučių" komanda su klasės draugais visą spalio mėnesį gilino sveikatos ir saugaus eismo žinias, atlikinėjo daugybę užduotėlių norėdami kuo geriau pasirodyti konkurse, bei labai nuoširdžiai kūrė ir repetavo savo prisistatymą. Džiaugiuosi, jog su šia komanda tapome labai gerais draugais! Pirmame „Sveikuolių sveikuoliai“ pradinių klasių etape varžėsi net 9 komandos iš viso rajono. Nors buvome vieni iš mažiausių, bet pasirodėme šauniai ir po konkurso su dideliu nekantrumu ir daug įspūdžių skubėjome grįžti ir viską papasakoti savo klasės draugams.

 Na ir trečioji, vyriausioji komanda  - "Rūgščios citrinos", 6 c klasės moksleivius paruošė jų klasės vadovė Audronė Bilydienė. Praėję pirmąjį, rajoninį, etapą vykome į respublikinį, kuris vyko Rokiškyje. Tolima ir ilga kelionė neišvargino "Rūgščių citrinų" komandos, geros nuotaikos lydimi varžėmės tarp devynių Lietuvos šauniausių "Sveikuolių sveikuoliai" komandų. Komandos pastangos, vikrumas ir nuovokumas neliko neįvertintas, buvome apdovanoti padėkos raštais bei atsiminimo dovanėlėmis. Konkursas tik užduotimis nesibaigė, vykome į edukacinį užsiėmimą Rokiškio dvare – kur galėjome išmėginti savo kūrybingumą ir patys savo rankomis pasidairyti muilus veltinyje. Šitaip praskaidrinę niūrią ir lietingą rudens dieną su geromis emocijomis ir juoku, kuris netilo visą kelią parvykome į namus.

Dėkoju visoms Vaclovo Giržado progimnazijos sveikuolių komandoms, kurios taip šauniai ir aktyviai dalyvavo konkurse "Sveikuolių sveikuoliai"!

 

Sveikatos priežiūros specialistė Skaistė Kalvinskaitė