Sveikos gyvensenos „Protų mūšiai”

Mokant sveikos gyvensenos siekiama, kad tai taptų gyvenimo būdu. Bet dar dažnam mokiniui užsiėmimai gali atrodyti nuobodūs ir neįdomūs. V.Giržado progimnazijos „Sveikos gyvensenos“ klubo mokiniai ieško užsiėmimų, kad ir patiems būtų įdomu, ir įtraukų į veiklą kuo daugiau progimnazijos mokinių.

Vasario mėnesį progimnazijoje klubo nariai organizavo smagius protų mūšius „Sveikatos mozaika“.  Vyko net keturi etapai: I-asis - šeštokams, jį laimėjo 6a klasės mokiniai, II–ame septintokų etape pirmą vietą iškovojo 7a klasė, o aštuntų klasių protų mūšyje laimėjo 8d klasė.

Kovo 2 dieną finaliniame žaidime žinias parodė laimėjusios komandos: čia daugiausia taškų surinko 8d klasės atstovai. Laukdami rezultatų mokiniai spėjo mįsles, žaidė žaidimus, kuriuos paruošė klubo narė Augustė. Patirties organizuojant renginius įgijo ir kiti mokiniai, tai Mileda, Rusnė, Beatričė, Eglė, Ermina, Eva, Marius. Visi jie iš 7b klasės. Daug pagelbėjo visų 6-8 klasių auklėtojos, paragindamos mokinius aktyviai dalyvauti, rūpinosi, kaip jiems sekasi, ir pačios pabuvo „sirgalėmis“. Visus  proto mūšius stebėjo, tikrino atsakymus ir juos vertino mūsų progimnazijos sveikatos priežiūros specialistė Skaistė Kalvinskaitė. Esame dėkingi Kaišiadorių Visuomenės sveikatos biurui už padėkas ir dovanėles.

Sveikos gyvensenos klubo vadovė mokytoja V. Krikščiūnienė