Kelionė dviračiais "Aplink Lietuvą"

Lietuvos liaudies buities muziejus rugsėjo 8 dieną visus norinčius pakvietė į ekskursiją dviračiais aplink Lietuvos etnografinius regionus. Šis renginys yra tradicinis. Tai jau aštuntasis dviračių žygis muziejuje.

Dviratininkai aplankė Aristavėlės dvarą, Aukštaitijos, Dzūkijos ir Žemaitijos regionus, Tremties ir pasipriešinimo sektorių bei tarpukario Miestelį. Čia visų žygeivių  laukė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Irena Budrikienė. Ji surengė figūrinį važiavimą dviračiais. Nugalėtojų laukė prizai. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Petraškienė visus žygeivius mokė kaip teisingai gaivinti žmogų, kaip elgtis nelaimės atveju, jei šalia yra defibriliatorius. Visi norintys turėjo galimybę įsitikinti, kad gerai treniruotas žmogus kokybiškai gaivina lygiai dvi minutes, tai, kad žmogaus gaivinimas tikrai sunkus ir atsakingas darbas.

Geras oras, gera nuotaika, daug įdomios ir labai reikalingos informacijos - toks tas šeštadienis Lietuvos liaudies buities muziejuje.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Audronė Petraškienė

Nuotraukos