Naujienos

 • Augu saugus ir sveikas
  Augu saugus ir sveikas

  Dienos trumpėja. Tamsu ryte, po pietų labai greit sutemsta. Beveik kiekvieną dieną dargana.  Vairuotojams matomumas prastas.

 • Būk matomas
  Būk matomas

  Dienos trumpėja. Tamsu ryte, o ir po pietų labai greit sutemsta. Beveik kiekvieną dieną dargana. Matomumas vairuotojams prastas.

 • Augu saugus ir sveikas
  Augu saugus ir sveikas

  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Irena Budrikienė ir Neringa Perlytė - Alionienė kartu su Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialiste Audrone Petraškiene spalio 11 dieną Kaišiadorių rajono Palomenės pagrindinėje mokykloje startavo su nauju projektu "Augu saugus ir sveikas". 

 • Europos judumo savaitė Kaišiadoryse
  Europos judumo savaitė Kaišiadoryse

  Europos judumo savaitė -  didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje, kurios  renginiai skatina žmones kuo daugiau judėti, iškeisti transporto priemones į kiek neįprastas - dviračius, riedučius ir pan. Kaip ir kitos Lietuvos savivaldybės, Kaišiadorys taip pat prisijungė prie šios akcijos, todėl nuo rugsėjo 18 dienos Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centru ir Kaišiadorių kultūros centru  visus pakvietė sudalyvauti Europos judumo savaitėje.