Naujienos

 • Pasaulinė vandens diena
  Pasaulinė vandens diena

  Kokios spalvos vanduo? Kiek vandens per parą reikia išgerti žmogui? O kokie vandens trūkumo organizme ženklai?

 • Šiaurietiško ėjimo užsiėmimai vėl Kaišiadorių mieste! Prisijunkite!
  Šiaurietiško ėjimo užsiėmimai vėl Kaišiadorių mieste! Prisijunkite!

  Kiekvieną pirmadienį 17.30 val. Gedimino g. 85, Kaišiadorys.

 • Kaišiadorių rajono savivaldybėje 2017/2018 m. m. besimokančių mokinių sveikatos rodiklių suvestinė
  Kaišiadorių rajono savivaldybėje 2017/2018 m. m. besimokančių mokinių sveikatos rodiklių suvestinė

  Vienas svarbiausių sveikatos raidos tarpsnių yra vaikystė ir paauglystė. Tuo laikotarpiu vaiko elgsenos ir gyvensenos ypatybės turi labai didelės reikšmės vėlesnio gyvenimo kokybei. Šeima ir mokykla vaikui turi padėti suprasti, kad sveikata yra vertybė, kurią reikia tausoti bei saugoti. Pristatome Kaišiadorių rajono savivaldybėje 2017/2018 m. m. besimokančių mokinių sveikatos rodiklių suvestinę.
   

 • Diskgolfas Kaišiadoryse
  Diskgolfas Kaišiadoryse

  Kovo 23 d. 12 val. visus kviečiame išmokti žaisti nuo pagrindų DISKGOLFĄ! Žaidimas vyks rekonstruotame Kaišiadorių miesto parke, kuriame yra įrengti 3 diskgolfo krepšiai. Tai smagus žaidimas įvairaus amžiaus ir fizinės formos žmonėms. Ypatingai kviečiame senjorus prisijungti prie šio žaidimo išbandymo. Visus žaisti mokys jaunimo organizacijos „Žalieji velniai“ vadovas Robertas Šustavičius. Iniciatyvą remia Kaišiadorių r. sav. visuomenės sveikatos biuras ir Kaišiadorių švietimo ir sporto paslaugų centras.

 • Gimdos kaklelio vėžio galima išvengti
  Gimdos kaklelio vėžio galima išvengti

  Pasaulinė sveikatos organizacija bei Jungtinės tautos paskutinę sausio savaitę skiria gimdos kaklelio vėžiui. Statistika gąsdina ir verčia susimąstyti, ar pakankamai moterys rūpinasi savo sveikata? Gimtos kaklelio vėžys - tai ketvirtas pagal dažnumą moterų piktybinis susirgimas. 

 • Kur slepiasi mikrobai?
  Kur slepiasi mikrobai?

  Žaslių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai dvi savaites įnirtingai kovojo su mikrobais. Kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste vaikai apžiūrinėjo ne tik savo rankas, bet ir durų rankenas, stalų paviršius, bei mobiliuosius telefonus.