Naujienos

 • Šiaurietiško ėjimo žingsneliu link vasaros
  Šiaurietiško ėjimo žingsneliu link vasaros

  Paskutines pavasario ir mokslo metų dienas Žiežmarių gimnazijos mokiniams ir mokytojams visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ieva pasiūlė praleisti šiek tiek neįprastai ir išbandyti kažką naujo – šiaurietišką ėjimą. Kai gegužės mėnuo džiugina tokiais gražiais orais, tiesiog yra privaloma kuo daugiau laiko praleisti gamtoje. Aštuntų klasių mokiniai ir mokyklos mokytojai, bei darbuotojai kelias dienas mėgaudamiesi grynu oru, šiek tiek atitrūkę nuo mokslo ir darbų rutinos išmėgino savo jėgas, bei gilino žinias apie šiaurietišką ėjimą.

 • Kruonio gimnazijos jaunieji policijos rėmėjai baigė pirmosios pagalbos mokymus.
  Kruonio gimnazijos jaunieji policijos rėmėjai baigė pirmosios pagalbos mokymus.


  Šiandieną Kruonio gimnazijos jaunieji  policijos rėmėjai baigė pirmosios pagalbos mokymus. Visų laukė žinių patikra. Reikėjo ne tik atsakyti į klausimus, bet praktiškai parodyti kaip suteikti pirmą pagalbą susižeidus, kaip elgtis radus žmogų be sąmonės. Visi septyni jaunieji policijos rėmėjai teisingai atsakė į teorinius klausimus. Gerai atliko praktines užduotis. Po žinių patikros visi gavo atminimo dovanėles ir Lietuvos raudonojo kryžiaus draugijos pažymėjimus. Mokinių žinių patikroje dalyvavo Kruonio gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Jolita Bernatonienė ir Kauno apskrities komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Irena Budrikienė
   

 • Tinklinio varžybos Širvintose
  Tinklinio varžybos Širvintose


  Gegužės 26 dieną Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai dalyvavo tinklinio varžybose, kurios vyko Širvintų miesto paplūdimyje. Biuro specialistai susirinkusius mokė žmogaus gaivinimo pagrindų, pirmosios pagalbos užspringus. Priminė kaip teisingai kviečiama greitoji medicinos pagalba. 
   

 • Žinių mūšis "Saugus ir sveikas" Kruonyje
  Žinių mūšis "Saugus ir sveikas" Kruonyje

  Ketvirtadienio vakare į Kruonio daugiafunkcį centrą rinkosi šeimos  dar ir kaimynus pasikalbinusios. Čia vyko žinių mūšis " Sveikas ir saugus". Renginio sumanytojai ir vedantieji - Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato veiklos skyrius. Į žinių mūšį susirinko penkios komandos. Keturi turai prabėgo nepastebimai. Laimėjo komanda "Pareigūnai". Visos komandos apdovanotos atminimo dovanėlėmis. 

 • Bendruomenės vakaras Šiaulių kaime
  Bendruomenės vakaras Šiaulių kaime

  Gegužės 23 dieną Širvintų rajone Šiaulių kaimo bendruomenėje įvyko jaukus bendruomenės vakaro renginys. Vakaro tema buvo "Saugi aplinka", jos metu kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato policijos pareigūnė Olese Fedotova kalbėta apie saugią kaimynystę ir jos teikiamą naudą.