Naujienos

 • PROJEKTAS "AUGU ŠVARUS"

  Ikimokyklinio amžiaus vaikų metodinėse rekomendacijose teigiama: Ikimokyklinio amžiaus vaikas turėtų įgyti supratimą apie tai, ką ir kaip reikėtų valgyti, išmokti praustis, savarankiškai apsirengti ir nusirengti, susitvarkyti žaislus. Vaikai mokosi plauti rankas, kai jos purvinos, tvarkosi ir prižiūri savo drabužius bei avalynę, aplinką, stengiasi taisyklingai sėdėti ir stovėti. Visuomenės sveikatos specialistas, dirbantis mokykloje stengiasi nuolat priminti ir užsiėmimų, žaidimų metu priminti kaip svarbu žmogaus gyvenime asmens higiena.

 • DĖMESIO!!!!!!!! Nuo 2019 m. kovo 18 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras startuoja su projektu "Pažink save".
  DĖMESIO!!!!!!!! Nuo 2019 m. kovo 18 d. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras startuoja su projektu "Pažink save".

  Pagal iš anksto suderintą grafiką, Kaišiadorių  rajono mokyklų mokiniams vyks Ebru užsiėmimai. Ebru - tapybos ant vandens programa orientuota į vaiko kritinio mąstymo, kūrybiškumo, smulkiosios motorikos lavinimą bei stengiamasi padėti ugdyti vertybes ir nuostatas, kurios vaikui ateityje būtų naudingos. 

 • KĄ DARYTI, KAD ŽARNYNO VIRUSAI NEVARGINTŲ
  KĄ DARYTI, KAD ŽARNYNO VIRUSAI NEVARGINTŲ

   

  Kasmet į Kauno apskrities medikus dėl žarnyno infekcijų vidutiniškai kreipiasi apie 4000 asmenų. Manoma, kad dar tiek pat žmonių gydosi patys ir į oficialią statistiką nėra įtraukiami.

  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Kauno departamento specialistai informuoja, kad virš 60 proc. susirgusiųjų yra nustatomos virusinės žarnyno infekcijos diagnozės, dažniausiai sukeliamos Rota arba Noro virusų.

  Kauno apskrityje 2018 metais iš viso diagnozuotos 2425 virusinės žarnyno infekcijos. 2019 metais sausio-vasario mėnesiais virusų sukeltomis žarnyno infekcijomis sirgo 455 asmenys, sergamumo rodiklis 8,1 (10 000 gyventojų), iš jų 74 (rodiklis 0,8) Rota virusinių infekcijų bei 50 (rodiklis 0,9) Noro virusinės infekcijos.

 • Šuniukas Amsis lankosi Paparčių MDC
  Šuniukas Amsis lankosi Paparčių MDC

   

  Sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ Paparčių MDC mokiniai pradėjo į svečius pasikvietę Kaišiadorių r. sav. Visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistę Audronę Petraškienę ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją Neringą Perlytę- Alionienę. Buvo kalbama apie draugystę, patyčias, saugų elgesį internete ir socialiniuose tinkluose.

 • Silantai - vaikų dantukų sargai
  Silantai - vaikų dantukų sargai

  Vasario mėn. MAPG, Gelvonų gim., Čiobiškio ir Bagaslaviškių filialuose vyko paskaitėlės tema: ,,Silantai -Vaikų Dantukų Sargai". 1-4kl.

 • Vaisiai ir daržovės - vitaminų šaltinis
  Vaisiai ir daržovės - vitaminų šaltinis

  Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos  darželio ir  Vileišių darželio vaikams  ir 5-7 klasių mokiniams vyko pamoka apie vaisių ir daržovių naudą vaikams.